جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کارخانه چرمشهر

مجتمع چرمشهر در شهرک صنعتی چرمشهر ورامین استان تهران واقع شده است. این مجتمع مشتمل بر 2 قطعه با مجموع مساحت 9600 مترمربع میباشد که دارای 4 سوله فرایندی به مساحت 2000 مترمربع و ظرفیت ذخیره سازی 4000 تن انواع خوراک و محصولات بصورت درجا و 300 تن راکتور تمام استیل با فرایند Complete mix  و  بارگیری 4400 تن محصول بصورت روزانه را داراست.

در این مجتمع فرایند فراورش انواع خوراک های ورودی شامل انواع خمیر صابون، اسیدهای چرب روغنهای آفتابگردان، سویا، پنبه دانه، کلزا و تالو را با ظرفیت 1600 تن در روز را داراست. این فرایند از طریق فرایند اسیدی Splitting در استخرهای ویژه خمیرصابون که بصورت کاملا بهینه شده در واحدهای فرایندی شرکت طراحی و ساخته شده است انجام میشود. سپس بوسیله فرایندهای کاتالیستی و مکانیکی در خط تولید این مجتمع که ماحصل تجربه و دانش متخصصین داخلی بوده و یک دانش کاملا بومی میباشد به خوراک واحدهای سوخت پاک تبدیل میشود.

این مجتمع دارای 5 عدد باسکول تمام اتوماتیک استاندارد میباشد که قابلیت انجام تخلیه 12 تانک تریلر و بارگیری 5 کانتینر بصورت همزمان را مهیا نموده است. عملیات تخلیه 12 عدد تانک تریلر  بصورت همزمان در مجتمع چرمشهر به لطف طراحی و ساخت ایستگاه پمپاژ که شامل 9 عدد پمپ دنده ای و گریز از مرکز و کالکتور های 12، 6 و 4 اینچ و ارسال به مخازن مربوطه را بصورت تفکیک شده امکانپذیر مینماید. عملیات بارگیری پس از نصب و فرش نمودن کانتینر بوسیله فلکسی بگ های مختص مواد روغنی با توزین دقیق و خطای کمتر از یک کیلوگرم بوسیله 7 عدد پمپ گریز از مرکز و دنده ای و 5 بازوی بارگیری انجام میشود.

مجتمع چرمشهر دارای سیستم یوتیلیتی شامل بخش تصفیه آب با ظرفیت 50 مترمکعب در روز ، برج خنک کننده به ظرفیت 5 مترمکعب در ساعت، آتش نشانی، دیزل ژنراتور 400KV، دو دستگاه بویلر بخار LP  با ظرفیت تولید 7000 کیلوگرم در ساعت بخار LP و هات اویل به ظرفیت 1250000Kcal میباشد. همچنین در این مجتمع سیستم بازیافت حلال فرایندی به ظرفیت 210 تن در ماه جهت  استفاده مجدد در فرایند نصب و در سرویس قرار دارد.

در مجتمع چرمشهر به جهت کنترل پساب خروجی با هدف حذف روغن و خنثی سازی، سیستم تصفیه پساب با ظرفیت تصفیه 45000 کیلوگرم در ساعت طراحی و اجرا شده است.

این مجتمع دارای فضای اداری به مساحت 800 مترمربع شامل ساختمان اداری مدیریت و پرسنل همچنین خوابگاه پرسنل و رستوران با مساحت 200 متربع با قابلیت سرویس دهی به 20 نفر میباشد.

این مجتمع از بروز ترین فن آوری ها در زمینه محافظت از تجهیزات بهره برداری مینماید و بصورت مداوم و پیوسته در حال کنترل و مراقبت توسط بازرسان ذیصلاح میباشد.

کارخانه اشتهارد:

مجموعه کارخانجات اشتهارد در شهرک صنعتی اشتهارد واقع شده است. این مجموعه مشتمل بر سه قطعه و با مجموع مساحت 7200 مترمربع میباشد که دارای2 سوله به مساحت 1400 متربع و ظرفیت ذخیره سازی 2هزار تن محصول بصورت درجا و بارگیری 2200 تن محصول بصورت روزانه را داراست.

در این مجتمع خوراک که شامل پسماند روغن های پایه گیاهی و حیوانی و اسیدهای چرب میباشد در ظروف فرایندی پس از انجام پروسس  لازم و کنترل پارامترهای شیمیایی و فیزیکی به روغن های صنعتی برای تولید سوخت پاک تبدیل میشود.

همچنین یک دستگاه دیزل ژنراتور 360KV جهت شرایط اضطراری قطع برق و دو دستگاه بویلر LP با مجموع ظرفیت تولید 3500 کیلوگرم بخار  LP بصورت دوگانه سوز پیش بینی شده است.

این مجتمع بصورت Zero discharge فعالیت مینماید.

در مجتمع اشتهارد در فاز توسعه ای در سال 1403 تولید اسیدچرب به مقدار 30 هزار تن در سال با فرایند Splitting در دست اجرا میباشد

کنترل کیفیت

آزمایشگاه مرکزی شرکت دانش بنیان پتروایمن شریف با هدف کنترل کیفیت خوراک و محصولات همچنین انجام فعالیت های تحقیقاتی در مجتمع چرمشهر در ساختمانی به مساحت 120 مترمربع بنا شده و مراحل اخذ استاندارد 17025 جهت همکاری با سازمان استاندارد ملی ایران در اجرا است. این آزمایشگاه بعنوان یکی از مجهز ترین آزمایشگاههای منطقه قابلیت اندازه گیری تست های روتین آب و انواع ناخالصی ها، اندازه گیری میزان اسیدهای چرب آزاد  و  کیفیت روغن را داراست همچنین با بهره مندی از توان متخصصین شرکت دانش بنیان پتروایمن شریف و تجهیزات نصل شده نظیر دستگاه ICP-EOS ، GC و ED-XRF امکان تشخیص انواع فلزات سنگین، پروفابل اسیدهای چرب و محتوای ترکیبات آلی و اندازه گیری ترکیبات گوگرد را داراست.

با توجه به اندازه گیری کلیه نمونه ها در آزمایشگاه مرکزی واقع در کارخانه چرمشهر فقط آزمایشهای مقدماتی در آزمایشگاه کارخانه اشتهارد انجام میشود.

اطلاعات شرکت

مساحت فضای اداری و صنعتی داخلی

دسترسی سریع

ثبت درخواست فروش روغن سوخته خوراکی

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات فروشنده