جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دپارتمان بازرگانی

 هر کسی می تواند قدری سبز زندگی کند…

صادرات

بخش صادرات

شرکت پترو ایمن شریف در سال 1397 تحقیقات گسترده در زمینه ی پسماند روغن های خوراکی و امکان فراوری و تولید روغن صنعتی آغاز کرد و پس از اخذ مجوز دانش بنیان و مجوزهای لازم جهت صادرات، اولین محموله تولیدی را در سال 1398 ارسال نمود و فعالیت صادراتی خود را با ارسال یک کانتینر در ماه شروع کرد، با پیشرفت شرکت و افزایش تعداد کارخانجات و جذب نیروهای متخصص موفق به ارسال ماهانه 250 کانتینر صادراتی به اروپا و آسیا شده است. در طول سالهای گذشته با ارسال سالانه بیش از 30،000 تن و برگشت ارز 14،000،000 دلار به کشور و رفع تعهد ارزی بیش از 90 درصد، جزو صادرکنندگان برتر و فعال اقتصادی سطح یک گمرکی انتخاب شده است.

شرکت پترو ایمن شریف دارای سه تیم تخصصی ترخیص و عملیات گمرکی  در گمرکات منطقه ویژه اقتصادی کاوه و بندر شهید رجایی و گمرک امام خمینی در ایران و چهار تیم تخصصی در بنادر انتورپ- بلژیک، روتردام -هلند، مرسین- ترکیه، جبل علی- امارات میباشد. هچنین دارای دو دفتر فعال در ترکیه و امارات میباشد که انجام هرگونه عملیات گمرکی در هر نقطه از جهان را میسر کرده است.

واردات

بخش واردات

شرکت پترو ایمن شریف با هدف خودکفا شدن در زمینه ِصادرات محصول تولیدی خود ، اقدام به واردات پکیج بسته بندی محصول  از کشورهای اروپایی و آسیایی کرده و تا کنون موفق به واردات بیش از 2000 فلکسی تانک به دو صورت رویه ترخیص قطعی و ورود موقت شده است که در این راستا از شرکت زیرمجموعه خود شرکت کشتیرانی دادبان تجارت دریا جهت حمل کانتینرهای وارداتی خود استفاده کرده است. در حال حاضر این شرکت توانایی واردات هر نوع محصولی( با تکیه بر تجربه تیم متخصص بازرگانی و شرکت حمل زیرمجموعه) دارد.

مجوز AEO

پیشکو صادر کننده برتر

مجوز فعالان اقتصادی از طرف معاونت امور گمرکی به صادرکنندگان برتر کشور در سه سطح (یک-دو-سه) داده میشود که بسته به سطح تعیین شده مشمول تسهیلات خاص میشوند. اخذ این مجوز منوط به ارسال مدارک و مستندات معتبر می‌باشد. شرکت تولیدی پترو ایمن شریف با توجه به سوابق و میزان صادرات موثر خود، موفق به اخذ مجوز فعالان اقتصادی مجاز سطح یک (AEO) با شماره‌ی ابلاغیه شماره ی 1452536/1400 مورخ 1400/10/23 از طرف معاونت امور گمرکی جمهوری اسلامی ایران گردیده است. این مجوز در سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران بارگذاری و قابل مشاهده میباشد. همچنین پیرو فراخوان گمرک جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ارسال مستندات جهت انتخاب برگزیدگان گمرکی، شرکت پترو ایمن شریف موفق به دریافت مجدد و تثبیت خود به عنوان برگزیده گمرکی سطح یک سال 1402 گردید.

شرکت پترو ایمن شریف دارای سه تیم تخصصی ترخیص و عملیات گمرکی  در گمرکات منطقه ویژه اقتصادی کاوه و بندر شهید رجایی و گمرک امام خمینی در ایران و چهار تیم تخصصی در بنادر انتورپ- بلژیک، روتردام -هلند، مرسین- ترکیه، جبل علی- امارات می‌باشد. هچنین دارای دو دفتر فعال در ترکیه و امارات میباشد که انجام هرگونه عملیات گمرکی در هر نقطه از جهان را میسر کرده است.

شرکت پترو ایمن شریف دارای تیم های تخصصی ترخیص در گمرکات بندر شهید رجایی و گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه، منطقه ویژه پیام، گمرک منطقه ویژه کیش و گمرک بازرگان میباشد.

سوالات متداول

این شرکت با بهرمندی از ناوگان حمل چابک و به روزترین سیستم های نرم افزاری در تمامی استانها و شهرهای کشور با برخورداری از منابع انسانی کارآزموده در تلاش است تا بهترین و مطلوبترین خدمات مورد رضایت مشتریان خود را فراهم نماید ،

این شرکت با بهرمندی از ناوگان حمل چابک و به روزترین سیستم های نرم افزاری شرکت پترو ایمن شریف در سال 1397 تحقیقات گسترده در زمینه ی پسماند روغن های خوراکی و امکان فراوری و تولید روغن صنعتی آغاز کرد و پس از اخذ مجوز دانش بنیان و مجوزهای لازم جهت صادرات، اولین محموله تولیدی را در سال 1398 ارسال نمود و فعالیت صادراتی خود را با ارسال یک کانتینر در ماه شروع کرددر تمامی استانها و شهرهای کشور با برخورداری از منابع انسانی کارآزموده در تلاش است تا بهترین و مطلوبترین خدمات مورد رضایت مشتریان خود را فراهم نماید ،

شرکت تولیدی پترو ایمن شریف با توجه به سوابق و میزان صادرات موثر خود، موفق به اخذ مجوز فعالان اقتصادی مجاز سطح یک (AEO) با شماره‌ی ابلاغیه شماره ی 1452536/1400 مورخ 1400/10/23 از طرف معاونت امور گمرکی جمهوری اسلامی ایران گردیده است.

خدمات بازرگانی پترو ایمن شریف

واردات

هر کالایی در هر نقطه را در دستانتان داشته باشید.

صادرات

فروش و تجارت فراتر از مرز ها پیشرفتی بزرگ است.

ترخیص کالا

ترخیص کالا با هزینه بسیار کم در کمترین زمان شدنی است.

مشاوره امور گمرکی

نشان دادن راه و موارد گمرکی تا سریعتر پروسه را طی شود.

ثبت درخواست فروش روغن سوخته خوراکی

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات فروشنده