جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تامین روغن سوخته خوراکی

تأمین کنندگان

شرکت پترو ایمن شریف به عنوان اولین شرکت در راه اندازی جمع آوری شبکه ای سراسری روغن سوخته خوراکی در کشور می باشد که این کار را با بیش از 60 انبارک و 10 انبار هاب بزرگ و انتقال به دو کارخانه بزرگ در مرکز کشور انجام می دهد. عملیات خرید، جمع آوری و انتقال به کارخانجات توسط مدیرت تامین خوراک اولیه انجام می شود. جهت مدیریت هر چه بهتر انبارها و بهینه سازی مسیرهای انتقال بارهای روغن به کارخانه اقدام به راه‌اندازی انبارهای هاب در مسیرهای اصلی و شهرهای بزرگ کشور کرده است. ظرفیت انبارش کنونی شرکت 420 تن می باشد که در طرح‌های توسعه ای قصد دارد این ظرفیت را به 800 تن برساند. لیست انبارهای هاب و ظرفیت انبارش هر کدام در جدول زیر نشان‌داده‌شده است.

شما عزیزان می‌توانید برای فروش روغن سوخته خوراکی خود به شرکت پترو ایمن شریف در خواست خود را ثبت نموده یا با کارشناسان ما ارتباط برقرار فرمایید.

انتخاب محل قرارگیری انبارهای هاب به‌گونه‌ای است که دسترسی حداکثری به انبارک‌ها و شهرهای بزرگ را ممکن سازد تا هزینه‌های حمل‌ونقل به حداقل برسد. مکان‌یابی انبارهای هاب در سطح کشور و مسیر انتقال بارهای روغن از انبارک‌ها به انبارهای هاب در شکل زیر نشان‌داده‌شده است.

هر یک از انبارهای هاب مجهز به آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی می‌باشند تا بتوان کیفیت روغن وردی و روغن خروجی (روغن ارسالی به کارخانه) را بادقت اندازه‌گیری و پایش نمود. در شکل زیر نمونه‌ای از تجهیزات آزمایشگاهی نشان‌داده‌شده است. شرکت پترو ایمن شریف جهت توسعه کار سرمایه گذاری های کلانی به تفکیک هر استان برای راه اندازی این کسب و کار انجام داده که در ذیل آورده شده است و در ادامه وسعت گستردگی فعالیت کار مدیریت تامین روغن سوخته خوراکی گزارش شده است.

ردیف

انبار- استان

حجم انبارها-تن

1

انبار هاب تهران

60

2

انبار هاب البرز

35

3

انبار هاب قم

40

4

انبار هاب  اصفهان

35

5

انبار هاب شیراز

30

6

انبار هاب -رشت

35

7

انبار هاب اهواز

35

8

انبار هاب مشهد

40

9

انبار هاب گلستان – گرگان

45

10

انبار هاب تبریز

35

سرمایه گذاری های ثابت و در گردش به تفکیک هر استان

برای مشاهده حجم سرمایه گذاری هر استان روی استان مورد نظر کلیک فرمایید.

مختصات انبارک ها و انبارهای هاب

جهت جمع‌آوری حداکثری از سراسر کشور، جمع آوری کنندگان به‌گونه‌ای در سطح کشور جانمایی شده‌اند که مناطق مهم جمعیتی را پوشش داده و دسترسی جغرافیایی به اکثر مناطق روستایی و شهری را داشته باشند. در شکل زیر نمایی از پراکندگی جمع آوری کنندگان و انبارک ها در شکل زیر نشان‌داده‌شده است.

مختصات انبارک ها و انبارهای هاب
مسیر حمل و نقل بین انبارها

ثبت درخواست فروش روغن سوخته خوراکی

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات فروشنده