جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

سرمایه‌های انسانی

به واحد سرمایه‌های انسانی خوش آمدید.
icon9

به تیم ما بپیوندید...

جهت همکاری با ما در خواست خود را ثبت کنید.

icon10

مشاهده رویدا‌دها

جشن ها، کارمندان نمونه، رویداد‌ها و ...

icon8

سرمایه‌های انسانی در یک نگاه

مشاهده آمار، جداول و عکس‌های ما

فیلم‌های آموزشی

آموز برندینگ سازی و غیره

توسعه سرمایه انسانی

شرکت دانش بنیان پترو ایمن شریف برای دستیابی به اهداف استراتژیک و حفظ و بهبود شاخص های فرآیندهای مرتبط باسرمایه انسانی در حوزه های گوناگون اقدام به سرمایه گذاری و برنامه ریزی استراتژیک نموده است:

توسعه سرمایه انسانی اولویت اصلی شرکت دانش بنیان پترو ایمن شریف است. این شرکت از آغاز فعالیت خود همزمان با تمرکز بر توسعه تکنولوژی و فعالیت های دانشی و تولیدی خود، توسعه فرآیندهای حوزه سرمایه انسانی را در دستور کار خود داشته است. 

برخی از مهمترین محورهای این حوزه عباتند از:

  • ارتباط، نظرسنجی و حفظ رضایت کارکنان
  • تدوین و اصلاح و بهبود مستمر فرآیندها حوزه سرمایه انسانی،
  • شناسایی، کنترل و تحلیل شاخص های سرمایه انسانی،
  • طراحی، استقرار و پیاده سازی مدیریت عملکرد، 
  • بهبود و توسعه فرهنگ سازمانی و اخلاق حرفه ای
  • بودجه بندی و طرح ریزی آموزش
  • توسعه هدفمند امکانات رفاهی

سرمایه‌های انسانی پیشکو

شرکت پترو ایمن شریف با نگاه استراتژیک به کارکنان به عنوان مزیت رقابتی و سرمایه انسانی، اقدام به جذب بهترین همکاران از میان بهترین متخصصین ایرانی نموده است. پترو ایمن شریف با ایجاد محیطی پویا، دانشی و آموزنده زمینه رشد و توسعه فردی٬ تخصصی و حرفه ای همکاران خود را فراهم آورده است.

همکاران ما در پترو ایمن شریف٬ اعضای یک خانواده صمیمی و پرنشاط بوده و در راستای دستیابی به توسعه مجموعه تلاش می کنند.

با توجه به نمودار زیر میتوان به رشد پایدار مجموعه پترو ایمن شریف پی برد. این توسعه با ایجاد جایگاه های تازه و موقعیت مناسب امکان رشد و ارتقا شغلی را برای یکایک همکاران فراهم می آورد.

ترکیب جنسیتی پیشکو

شرکت پترو ایمن شریف به عنوان یک شرکت تولیدی و دانش بنیان تلاش دارد با ایجاد فرصت های برابر و تازه برترین مهربانوان ایران را در تیم متخصص خود جذب نموده است.

ترکیب جنسیتی مجموعه در بخش غیر تولیدی به صورت مقابل است.

همچنین آموزش با استفاده از بروزترین روش ها و استانداردهای آموزشی به عنوان برنامه روتین پترو ایمن شریف همواره مورد توجه قرار دارد. پترو ایمن شریف هزینه های آموزشی خود را با نگاه سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفته و به آن پایبند است. هم اکنون آموزش های آنلاین، آفلاین و حضوری دورن و برون سازمانی در پترو ایمن شریف جاری یا در دست جاری سازی است. 

ترکیب سطح تحصیلی در پیشکو

خانواده دانش بنیان پترو ایمن شریف بستری برای توسعه و رشد بهترین های ایران زمین است. این مجموعه با همراه داشتن متخصصین حوزه های متخلف در مسیر رشد و افتخارآفرینی برای ایران عزیزمان گام بر می دارد.

ترکیب سطح تحصیلی مجموعه به صورت مقابل است. 

همکاران ما در پترو ایمن شریف٬ اعضای یک خانواده صمیمی و پرنشاط بوده و در راستای دستیابی به توسعه مجموعه تلاش می کنند.

با توجه به نمودار زیر میتوان به رشد پایدار مجموعه پترو ایمن شریف پی برد. این توسعه با ایجاد جایگاه های تازه و موقعیت مناسب امکان رشد و ارتقا شغلی را برای یکایک همکاران فراهم می آورد.

تامین نیروی مورد نیاز بر پایه برنامه استراتژی سازمان با استفاده از جذب برون سازمانی و ارتباط با بهترین متخصصین حوزه های گوناگون و جذب و همراهی ایشان و همزمان بهبود و ارتقای فنی، تخصصی، جانشین پروری و بهبود شاخص های نگهداشت به عنوان رویکرد استراتژیک سازمان در حوزه سرمایه انسانی مورد نظر قرار گرفته است.

حوزه اجرایی سرمایه انسانی

شرکت دانش بنیان پترو ایمن شریف با هدف ارائه هر چه مناسب تر خدمات پشتیبانی در حوزه سرمایه انسانی اقدام به ایجاد زیرساخت های نرم افزاری نموده است. با این رویکرد با جاری سازی نرم افزار های آنلاین همکاران می توانند در هر زمان با مراجعه به کارتابل خود از وضعیت پرونده پرسنلی، آخرین اخبار و رویدادهای سازمان، کارکرد و… آگاهی بهم رسانند.

ایجاد ارتباط دوسویه( Inter- Active) و آنلاین سازی کلیه درخواست های همکاران از برنامه های آتی حوزه اجرایی سرمایه انسانی پترو ایمن شریف است.

حوزه رفاهی

شرکت دانش بنیان پترو ایمن شریف با رویکرد ایجاد محیطی شاد و پرانرژی٬ خدمات متنوعی در حوزه رفاهی برقرار نموده و همچنان در حال توسعه این امکانات است.

با این نگاه به بهانه مناسبت های گوناگون هدایا امکانات و جشن های متنوعی در سال پیش بینی و اجرا می شود. در این رویدادها همکاران با ارتباط مستقیم با مدیریت ارشد سازمان از آخرین برنامه ها و همچنین دستاوردهای سازمان آگاهی می یابند.

از جمله خدمات جاری شده در سازمان امکان استفاده رایگان از بیمه تکمیلی برای همه خانواده، اماکن ورزشی، پاداش، دریافت آموزش های در طول دوره کاری، هدایای مناسبتی، هدیه زادروز، هدیه فرزند، هدیه ازدواج و… می باشد.

حقوق و دستمزد

پترو ایمن شریف خود را متعهد به پرداخت حقوق و مزایای برابر با زمان بندی اعلام شده و مرتب می داند. امنیت مالی و رفع دغدغه های اقتصادی کارکنان از هدف های اصلی این سازمان می باشد. پترو ایمن شریف در طول مدت فعالیت خود همواره پرداخت های کارکنان خود را برابر با زمان و مبلغ مورد توافق در جدول های اعلام شده انجام داده و تعهد متقابل را رویکرد اصلی در تعامل با سرمایه های انسانی خود می داند. 

ثبت درخواست فروش روغن سوخته خوراکی

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات فروشنده