جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

واحد تحقیق و توسعه پیشکو

 (R&D) Research and development 

مهندسی مکانیک

بخش مهندسی مکانیک

واحد مهندسی مکانیک طیف وسیعی از مسئولیت‌ها را در بر می‌گیرد که برای توسعه، تولید و بهبود سیستم‌ها و محصولات مکانیکی حیاتی است. مهندسان این بخش مکانیک از اصول فیزیک، ریاضیات و علم مواد برای طراحی، تجزیه و تحلیل و ساخت سیستم‌ها و دستگاه‌های مکانیکی مورد نیاز استفاده می‌کنند. بخش مهندسی مکانیک واحد تحقیق و توسعه شرکت پتروایمن شریف جزء لاینفک چرخه توسعه محصول، طراحی سیستم‌های مکانیکی، تجزیه و تحلیل و آزمایش طرح‌ها هستند.

علوم دامی

بخش علوم دامی

نيازهاي غذايي انسان از طريق توليدات گياهي و توليدات دامي تامين مي‌گردد. بهترين منبع تامين پروتئين مورد نياز جوامع بشري، توليدات دامي است. پرورش دام و طیور از جمله صنایع مهم می باشد و توجه به این صنعت، سبب پیشرفت بسیاری از جوامع گردیده است. از طرفی، پرورش دام و طیور یکی از صنایعی است که دارای آلودگی محیطی و نیز پسماند می باشد. در سراسر جهان، برای مدیریت پسماند و نیز بهره گیری حداکثری از آن، تدابیری اندیشیده شده است. شرکت دانش بنیان پترو ایمن شریف نیز با راه اندازی بخش علوم دامی در واحد تحقیق و توسعه می کوشد تا با نو آوری و بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان خود، گامی موثر در راستای تکمیل زنجیره ارزش بردارد.

مهندسی فرآیند

بخش مهندسی فرآیند

مهندسی فرآیند در واحد تحقیق و توسعه بر طراحی، بهره برداری، کنترل و بهینه سازی فرآیندهای شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی تمرکز دارد. کار این بخش شامل یک نمای کلی از نقش آن در توسعه محصول و فرآیند است که شامل طراحی مفهومی و مدل سازی فرآیندها، انتخاب تجهیزات و تجزیه و تحلیل اقتصادی برای اطمینان از دوام و بازدهی بهینه است. مهندسان این بخش فرآیند طراحی آزمایشگاهی در مقیاس کوچک را به پروژه‌های عملیاتی در مقیاس بزرگتر تبدیل می­کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که محصولات یا فناوری‌های جدید از نظر فنی امکان پذیر و مقرون به صرفه هستند.

بخش آزمایشگاه

بخش آزمایشگاه

بخش آزمایشگاه در واحد تحقیق و توسعه یک عنصر محوری است که وظیفه توسعه و نوآوری فرآیندها را به عهده دارد. این بخش یک محیط تخصصی است که در آن تحقیقات علمی، آزمایش و اندازه گیری‌های دقیق با هدف ایجاد محصولات جدید، بهبود محصولات موجود و یا کشف راهکارهای جدید برای حل مسائل انجام می شود. آزمایشگاه این واحد متشکل از تیمی از مهندسان متعهد است که در تبدیل مفاهیم نظری به شرایط واقعی تخصص دارند. در طراحی آزمایشگاه این واحد، عوامل متعددی از جمله مکان آزمایشگاه، زیرساخت ها و اقدامات ایمنی، روشنایی کافی، کنترل های محیطی، دسترسی به آب و خدمات الکتریکی برای پشتیبانی از تجهیزات و فناوری های پیشرفته در نظر گرفته شده است.

محیط زیست

بخش محیط زیست

ایجاد یک بخش زیست محیطی در یک تیم تحقیق و توسعه (R&D) نشان دهنده تعهد استراتژیک به پایداری و نوآوری با وجدان زیست محیطی است. این واحد تخصصی وظیفه دارد ملاحظات زیست‌محیطی را در فرآیند نوآوری ادغام کند و اطمینان حاصل کند که محصولات، خدمات یا فرآیندهای جدید نه تنها خواسته‌های بازار را برآورده می‌کنند، بلکه به استانداردهای زیست‌محیطی پایبند هستند و به اهداف پایداری کمک می‌کنند. این بخش در تقاطع فناوری و محیط زیست عمل می کند و اغلب با شرکای خارجی برای افزایش نوآوری و کارایی زیست محیطی همکاری می‌کند. نقش بخش زیست محیطی چند وجهی است و شامل رعایت مقررات زیست محیطی، توسعه فناوری های پاک تر، و پرورش فرهنگ مسئولیت زیست محیطی در تیم تحقیق و توسعه است. این یک رویکرد پیشگیرانه است که فراتر از انطباق صرف است. تغییر به سمت تحقیق و توسعه زیست محیطی فقط یک الزام اخلاقی نیست، بلکه یک استراتژی تجاری است که می تواند منجر به صرفه جویی در هزینه، کاهش ریسک و باز کردن بازارهای جدید شود.

بخش محیط زیست شرکت پترو ایمن شریف فقط یک نهاد مجزا نیست، بلکه بخش اصلی موتور نوآوری سازمان است. این تلاش‌های شرکت را برای همسویی با روندهای پایداری جهانی، برآورده کردن الزامات نظارتی و انجام مسئولیت‌های اجتماعی شرکت هدایت می‌کند و با انجام این کار، نه تنها به حفاظت از محیط زیست کمک می کند، بلکه دوام و موفقیت بلندمدت شرکت را در بازاری که به طور فزاینده ای آگاه از محیط زیست است، تضمین می کند.

ثبت درخواست فروش روغن سوخته خوراکی

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات فروشنده