جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

درباره پترو ایمن شریف

درباره پیشکو

شرکت فنی مهندسی پترو ایمن شریف در سال 1389 توسط تعدادی از مهندسان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه های برتر ایران که اعتقاد به شعار خواستن آفریدن است و با نکته شتابنده در حرکت های علمی در زمینه محیط زیست بنیان گذاشته شده است. در دهه اول تاسیس شرکت، تمرکز فعالیت ها بر روی برگزاری دوره های آموزشی به ویژه در بخش محیط زیست بوده است که ماحصل آن  اجرای موفقیت آمیز بیش از 150 پروژه فنی و مهندسی و 300 هزار نفر ساعت آموزش تخصصی و همکاری و عضویت در مراکز رشد دانشگاه تهران و مراکز رشد دانشگاه صنعت نفت را در کارنامه خود نیز به همراه دارد.

از  ابتدای سال 1397 مطالعات مربوط به مدیریت پسماند روغن سوخته خوراکی آغاز گردید و پس از طی حدود یک سال، با بهره گیری از تجربیات نهادهای علمی در داخل و خارج از کشور و همچنین بررسی نمونه های موفق موجود به ویژه در کشورهای توسعه یافته، این شرکت موفق به بومی سازی فرآیند جمع آوری و فرآورش روغن سوخته خوراکی در کشور دست یافت.  در ادامه از سال 1398 با تاسیس دو واحد صنعتی جمع آوری روغن سوخته خوراکی،   این شرکت اقدام به عملیاتی نمودن مدیریت این توع پسماند در کشور (به عنوان اولین واحد صنعتی)  نمود.

 حاصل تلاش این مجموعه تاکنون احداث دو کارخانه در شهرک صنعتی اشتهارد (استان البرز) و خرید باسابقه ترین کارخانه مدیریت پسماند روغن با سابقه فعالیت 24 سال در این عرصه در شهرک صنعتی چرم شهر (استان تهران)، احداث نمایندگی در بیش از 50 شهر در راستای جمع آوری این نوع از پسماند و پوشش تمامی استان های کشور اشاره نمود و اشتغال زایی برای بیش از  250 نفر در سراسر کشور بوده است.

شرکت تولیدی پترو ایمن شریف با توجه به سوابق و میزان صادرات موثر خود، موفق به اخذ مجوز فعالان اقتصادی مجاز سطح یک (AEO) با شماره‌ی ابلاغیه شماره‌ی 1452536/1400 مورخ 1400/10/23 از طرف معاونت امور گمرکی جمهوری اسلامی ایران گردیده است.این مجوز در سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران بارگذاری و قابل مشاهده میباشد. همچنین پیرو فراخوان گمرک جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ارسال مستندات جهت انتخاب برگزیدگان گمرکی، شرکت پترو ایمن شریف موفق به دریافت مجدد و تثبیت خود به عنوان برگزیده گمرکی سطح یک سال 1402 گردید.

همچنین این شرکت با در اختیار داشتن فارغ‌التحصیلان نخبه دانشگاهی و چندین سال کار آزمایشگاهی و صنعتی موفق شد دانش تولید روغن صنعتی برای بایودیزل از پسماند روغن سوخته خوراکی را برای اولین بار در سطح کشور، در سطح یک فناور دانش بنیان نموده و این گواهینامه را در آبان ماه 1402 از معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت نماید. این کار دانش کاملا بومی و در آزمایشگاه و کارخانه‌ی شرکت پترو ایمن شریف بدست آمده است.

شرکت دانش بنیان پیشکو (پترو ایمن شریف)

مفتخریم اعلام نماییم  با راه اندازی سیستم جمع آوری (خرید مویرگی) برای اولین بار در کشور، انتقال دانش فنی فراورش روغن سوخته خوراکی مورد تایید مشتریان خارجی، صادرات آن و تبدیل روغن سوخته خوراکی به سوخت پاک، از ورود این پسماند توسط برخی سودجویان به صنعت دام و طیور، آرایشی و بهداشتی و همچنین شبکه فاضلاب مطمئن شدیم (تاکید سازمان غذا و دارو مبنی بر فقط صادراتی بودن روغن سوخته خوراکی فرآورش شده) که این کار با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان حفاظت محیط زیست، گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان دامپزشکی کل کشور در بخش اجرایی و انستیتو تحقیقات تغذیه ای کشوردر بخش علمی میسر شده است.

(این موفقیت متعلق به تمامی دوستداران محیط زیست است)

سیر تکاملی شرکت پترو ایمن شریف در اهم فعالیت ها

سیر تکامل پترو ایمن شریف
دسترسی سریع

ثبت درخواست فروش روغن سوخته خوراکی

لطفا فرم زیر را به دقت پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات فروشنده