(پیشکو)

فلکسی بگ

نیاز به حمل مایعات سبب شده تا کارشناسان درصدد تهیه و تولید ظرف یا محفظه ای مناسب جهت حمل ایمن مایعات و مواد شیمیایی بی خطر برآیند.

شیوه متداول و مرسوم حمل مایعات استفاده از بشکه، مخزن و تانکر بوده لیکن بدلیل گنجایش و ظرفیت پائین و مشکلات تخلیه و بارگیری و همچنین محدودیت دسترسی به تانکر های حمل استفاده از کیسه های فلکسی را با توجه به وزن کم و گنجایش و ظرفیت بالا قوت بخشید.


کیسه های فلکسی نوعی کیسه محکم و ضخیم از جنس پلی یورتان، و یا پلی اتیلن میباشد که برای حمل و نقل کانتینری مایعات و مواد شیمیایی غیر خطرناک استفاده میشوند. حداکثر دمای قابل تحمل درکیسه های فلکسی +70 درجه و حداقل دمای قابل تحمل 50- درجه سانتی گراد می باشد.


در مقایسه با ایزوتانک و سایر روش‌های حمل مانند بشکه، IBC و تانکر استفاده از کیسه های فلکسی هزینه‌های حمل مواد غیرخطرناک را تا اندازه قابل ملاحظه ای کاهش می‌دهد. نصب سریع و آسان این قابلیت را ایجاد می‌کند تا بدون نیاز به دانش تخصصی بالا امکان اجرای عملیات تخلیه و بارگیری مایعات براحتی میسر گردد. 

تعبیه شیرهای خروجی در قسمت فوقانی و تحتانی کیسه های فلکسی قابلیت بارگیری و تخلیه متنوع را ایجاد می‌سازد. پس از تخلیه مواد، اندازه کیسه فلکسی با تا کردن آن به حدود یک متر مکعب می‌رسد که برابر با دو درصد اندازه بارگیری شده آن است.

فرم ثبت درخواست مشتری خرید فلکسی بگ

فرم تماس با ما